Oferty pracy

Niemcy, różne regiony Elektromonter satcji ładowania e-samochodów
Niemcy, Berlin Elektryk budowlany - Berlin
Niemcy Cieśla dachowy
Niemcz Murarz
Niemcy, różne miasta DEKARZ
Hamburg, Niemcy Spawacze - Hamburg
Hamburg, Niemcy OPERATOR CNC - Hamburg
Bad Belzig, Niemcy oferta pracy dla kucharza i pokojówki
Warnemünde, Niemcy ELEKTRYK do stoczni - Warnemünde
Seifhennersdorf (Saksonia), Niemcy SPAWACZ TIG / Aluminium - Seifhennersdorf
Warnemünde koło Rostoku, Niemcy Piaskarz - Warnemünde
(Görlitz - Saksonia) Ślusarz z umiejętnością spawania MAG (Görlitz - Saksonia)
Stuttgart - Ludwigsburg, Niemcy Personel medyczny, Stuttgart
Horneburg, Niemcy KAFELKARZ / GLAZURNIK - Horneburg
Großenhain (Saksonia), Niemcy SPAWACZ MAG i SPAWACZ WIG - Großenhain
Kilonia, Niemcy ELEKTRONIK do stoczni - Kiel
Kilonia, Niemcy SPAWACZ MAG 135 - Kiel
Kilonia, Niemcy ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - Kiel

ELEKTRONIK

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” jest oddziałem Runtime GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy wśród 15 najlepszych podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży usług i rzemiosła i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży przemysłowej, poszukujemy do miejscowości Burg (Saksonia Anhalt) od zaraz 2 pracowników na stanowisko: elektronik przemysłowy

Oferujemy:

- pracę na pełen etat

- umowę o pracę na czas nieokreślony

- stawkę co najmniej 11.64 EUR/godz. brutto z możliwością negocjacji

- dopasowanie konta czasu pracy

- okres próbny do 6 miesięcy

- pracę w przyjaznym zespole

- praca regionalna i dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- od 24 do 30 dni urlopu w roku

- szkolenia i programy rozszerzania kwalifikacji we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- udokumentowanego wykształcenia kierunkowego w zawodzie: elektronik, elektrotechnik lub w zawodach pokrewnych

- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie elektronika / elektrotechnika

- dobrej znajomości zagadnień z zakresu konserwacji i obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych

- dokładności i precyzyjności w pracy

- dobrej znajomości najnowszych trendów i technologii teleinformatycznych oraz oprogramowania i systemów sterowania

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- podstawowej znajomości języka niemieckiego (poziom A2) lub dobrej znajomości języka angielskiego

Zakres obowiązków pracownika:

kontrola instalacji elektrycznych maszyn produkujących papier i tekturę oraz innych elektrycznych instalacji zakładowych

wprowadzanie modyfikacji na określonych liniach sieci elektrycznej do 1 kW

kontrola, konserwacja i usuwanie usterek instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń linii produkcyjnej oraz innych instalacji zakładowych

programowanie i nieustanna optymalizacja procesów wykorzystujących programowanie SPS

zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego

planowanie i przeprowadzanie regularnych przeglądów i rewizji sprzętu i instalacji włącznie z przygotowaniem dokumentacji oraz praca nad projektami specjalnymi

Dodatkowe informacje

- możliwość negocjacji stawki godzinowej w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

- praca na 3 zmiany

- godziny pracy 6:00 – 14:00; 14:00 -22:00; 22:00 – 6:00

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku elektronika przemysłowego zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na powyższy adres mejlowy oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz