Oferty pracy

Niemcy, różne regiony Hydraulicy, monterzy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
rózne regiony Niemiec Spawacze - Niemcy
Niemcy, różne regiony stolarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony betoniarz do pferabrykacji
Niemcy, różne regiony zbrojarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony murarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Cieśla do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Elektromonter satcji ładowania e-samochodów
Niemcy, różne regiony ELEKTROMONTER
Niemcy, Berlin Elektryk budowlany - Berlin
Niemcy Cieśla dachowy
Niemcz Murarz
Niemcy, różne miasta DEKARZ
Hamburg, Niemcy Spawacze - Hamburg
Hamburg, Niemcy OPERATOR CNC - Hamburg
Warnemünde, Niemcy ELEKTRYK do stoczni - Warnemünde
Bad Belzig, Niemcy oferta pracy dla kucharza i pokojówki
Seifhennersdorf (Saksonia), Niemcy SPAWACZ TIG / Aluminium - Seifhennersdorf

ELEKTRYK do stoczni - Warnemünde

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” (KRS 4261) jest polskim oddziałem konsorcjum Runtime Services GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy jednym z wiodących podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy w Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży usług i rzemiosła oraz branży medycznej i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży przemysłowej poszukujemy

do Rostoku i okolic od zaraz od 10 do 15 pracowników na stanowisko: elektryk

Oferujemy:

- pracę na pełny etat

- niemiecką umowę umowę o pracę na czas nieokreślony

- stawkę co najmniej 11,50 do 12 EUR/godz. brutto z możliwością podwyżki

- dietę 35 EUR netto za 8h dzień pracy

- dodatki do paliwa 10 EUR

- dopasowanie konta czasu pracy

- 6-miesięczny okres próbny

- pracę w przyjaznym zespole

- dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- od 24 do 30 dni urlopu w roku

- szkolenia i programy rozszerzania kwalifikacji we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- udokumentowanego wykształcenia kierunkowego w zawodzie:elektryka lub w zawodach pokrewnych

- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie elektryka i/lub oraz w pracy na podobnym stanowisku

- odpowiedzialności, sumienności, dokładności i precyzyjności w pracy

- dobrej znajomość rysunku technicznego

- umiejętności pracy w zespole

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (co najmniej poziom A2 – mile widziane świadectwo ukończenia kursu językowego)

- mile widziane prawo jazdy kat. B (mile widziane kilkuosobowe zespoły, 1 osoba w grupie z samochodem i prawem jazdy)

Zakres obowiązków pracownika:

wykonywanie instalacji elektrycznych na statku

kładzenie kabli, wykonywanie podłączeń urządzeń

montaż oświetlenia i gniazdek

obsługa elektronarzędzi

wykonywanie pomiarów elektrycznych

praca na podstawie schematów elektrycznych i rysunków technicznych

Dodatkowe informacje:

- praca w stoczni przy budowie statków

- zakwaterowanie płatne z diety przez pracownika

- praca stacjonarna w jednym miejscu bez wyjazdów na montaże

- praca od poniedziałku do piątku

- wysokość stawki godzinowej jest uzależniona od kwalifikacji pracownika oraz znajomości języka niemieckiego

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku elektryka zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu oraz skanów certyfikatów i/lub uprawnień zawodowych na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na nasz adres mejlowy rekrutacja@runtimepolska.pl oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz