Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

Dla naszego kontrahenta w Niemczech poszukujemy stale kandydatów na stanowisko:

    - elektryk - hydraulik- malarz- ślusarz -

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
-     dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-     wykształcenie kierunkowe w zawodzie
-     kilkuletnie doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy kat. „B” i własny samochód

Obowiązki:
  • zgodnie z wykonywanym zawodem

Oferujemy:
  •     praca na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  •     stawka godzinowa: 10 € netto + darmowe zakwaterowanie
  •     lub 13 € netto i zakwaterownie na własny koszt
  •     wszelkie dodatki przewidziane w niemieckich przepisach prawa pracy

Aplikacje w języku polskim i niemieckim (cv) prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@runtimepolska.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
wypełnij formularz