Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

elektryk na elektrownie wiatrowe

Dla naszego Klienta - firmy niemieckiej, poszukujemy od 04.2017 do Bremerhaven kandydatów na stanowisko:

- elektryk na elektrownie wiatrowe

zakres obowiązków:
- projekt: wiatraki montaż wieży (15 m), montaż okablowania zgodnie z planem montażowym, ciągnięcie kabli zgodnie z planem, zaciskowe mocowanie kabli zgodnie z planem okablowania

oczekiwania:
- ukończona szkoła w zawodzie jako elektryk, elektromonter
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, mile widziane doświadczenie przy montażu wiatraków
-  komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- doświadczenie przy pracach ślusarskich
- umiejętność  i brak przeciwwskazań pracy na wysokości
- prawo jazdy i samochód

oferta:
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie 10,35 € / h (+ premia za jakość i terminowość prac 4 € do każdej godziny)
- zakwaterowanie na koszt pracodawcy
- kontrakt do 04.2017

Aplikacje (cv w języku niemieckim i polskim) prosimy przesyłać na adres mailowy:

rekrutacja@runtimepolska.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych z późn. zmianami)
wypełnij formularz