Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

elektryk

Dla naszego kontrahenta w Niemczech i Holandii poszukujemy od 04.2017 wykwalifikowanych pracowników w charakterze:

- elektryk

Zakres obowiązków:

- typowe prace dla zawodu w zakresie: budowa urządzeń, budowa statków, montaż przemysłowy (szafy sterownicze, montaż i podłączanie sterowników, urządzenia wysokiego i niskiego napięcia, instacje w budynkach, ciągnięcie i montaż kabli, kładzenie i podłączanie kabli do 120 mm, żłaczki kabli do 1 kV, montaż przemysłowy i przemysł chemiczny, konserwacja i uruchamianie maszyn, montaż i okablowanie mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych komponentów)

Oczekiwania:

- ukończona szkoła w zawodzie
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
- certyfikat SCC będzie ważnym atutem (w razie braku możliwość zrobienia na miejscu)
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
- umiejętność i brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- czytanie rysunku technicznego i praca zgodnie z jego wytycznymi

- prawo jazdy i samochód
- własne narzędzia i ubranie robocze (bonus za własne narzędzia)

Oferta:

- pracodawca oferuje umowę o pracę na warunkach holenderskich lub niemieckich
- wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia zawodowego od 11,50 €
- dieta dzienna: Niemcy 44 €, Holandia 60 €
- zakwaterowanie płatne z diety

Osoby zainteresowane podjęciem pracy i spełniające wymagania pracodawcy, proszone są o przesłanie mailem swojego cv ze zdjęciem
w języku polskim i niemieckim na adres mailowy: rekrutacja@runtimepolska.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

wypełnij formularz