Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

kierowca ciężarówki

Dla naszego Klienta - firmy niemieckiej poszukujemy od 15.03.2017 kandydatów na stanowisko:

  •   kierowca ciężarówki

    zakres obowiązków:
    kontrahent poszukuje różnych kierowców, na naczepy, cysterny, z odpowiednimi certyfikatami (np. ADR)

Miejsce pracy:

  •  zarówno Niemcy jak i zagranica

Wymagania:

  •     znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  •     ukończona kurs jako kierowca ciężarówki i aktualne uprawnienia
  •      kilkuletnie doświadczenie jako kierowca ciężarówki
  • wszelkie dodatkowe uprawnienia mile widziane
  •     prawo jazdy i samochód

Pracodawca niemiecki oferuje:

  •     pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  •    atrakcyjne wynagrodzenie
  •     wszelkie dodatki przewidziane w przepisach prawa prawy kraju zatrudnienia

CV w języku niemieckim i polskim prosimy przesyłać na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
wypełnij formularz