Oferty pracy

Niemcy, różne regiony Hydraulicy, monterzy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
rózne regiony Niemiec Spawacze - Niemcy
Niemcy, różne regiony stolarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony betoniarz do pferabrykacji
Niemcy, różne regiony zbrojarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony murarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Cieśla do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Elektromonter satcji ładowania e-samochodów
Niemcy, różne regiony ELEKTROMONTER
Niemcy, Berlin Elektryk budowlany - Berlin
Niemcy Cieśla dachowy
Niemcz Murarz
Niemcy, różne miasta DEKARZ
Hamburg, Niemcy Spawacze - Hamburg
Hamburg, Niemcy OPERATOR CNC - Hamburg
Warnemünde, Niemcy ELEKTRYK do stoczni - Warnemünde
Bad Belzig, Niemcy oferta pracy dla kucharza i pokojówki
Seifhennersdorf (Saksonia), Niemcy SPAWACZ TIG / Aluminium - Seifhennersdorf

KIEROWCA

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” jest oddziałem Runtime GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy wśród 15 najlepszych podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży usług i rzemiosła i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży produkcji rolnej, poszukujemy do Magdeburga i okolic od zaraz od pracowników na następujące stanowisko: kierowca.

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na pełen etat

- umowę o pracę na czas nieokreślony

- miesięczne wynagrodzenie co najmniej 2500€ brutto

- dodatkowe bonusy (premie za nadgodziny, pracę na nocnej zmianie, delegacje)

- dopasowanie konta czasu pracy

- darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca

- pracę w przyjaznym zespole

- pracę regionalną i dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie

- mobilności (prawo jazdy + własny samochód na dojazd do miejsca pracy)

- prawa jazdy na wózki widłowe (nie wymagana obsługa wózka)

- podstawowej znajomości języka niemieckiego

- uprawnień obsługi nadwozia wymiennego

- umiejętności obsługi przyczep skrętnych

- uprawnień do kierowania pojazdami z układem recyrkulacji spalin (EGR)

- gotowości do pracy w systemie zmianowym lub na długich wyjazdach

Zakres obowiązków pracownika:

Kierowanie pojazdami z systemem szybkiej wymiany nadwozia, z przyczepami skrętnymi, nadwoziem wymiennym i wywrotek

Kierowanie pojazdami o tonażu głównie 12 t i 40 t

Przewożenie towarów lub mebli z fabryk do odbiorców

Praca w 2-osobowych zespołach

Dodatkowe informacje

- dojazd na miejsce wykonywania pracy we własnym zakresie

- tygodniowo pokonywanie do 2000 km

- praca w systemie zmianowym

- przejazdy wahadłowe na tej samej trasie tam i z powrotem

kierowanie pojazdami dostawczymi

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku mechanik, mechanik przemysłowy, mechanik narzędziowy, mechanik instalacji sanitarnych, ślusarz, mechatronik, elektronik zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na powyższy adres mejlowy oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz