Oferty pracy

Wittichenau, Niemcy OPERATOR MASZYN STOLARSKICH
Lipsk, Niemcy DYSPONENT / DYSPONENTKA SPEDYCJI
Niemcy MALARZ / LAKIERNIK
Fürstenwalde Operator / programista CNC
Niemcy, Berlin ELEKTRYK
Apolda, Niemcy SORTOWACZ/-KA TEKSTYLIÓW
Niemcy, Magdeburg SPRZEDAWCA
Niemcy, Magdeburg KIEROWCA
Niemcy, Magdeburg Dojarz
Niemcy, Hamburg Malarz / Lakiernik
Niemcy, Chemnitz regipsiarz

KIEROWCA

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” jest oddziałem Runtime GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy wśród 15 najlepszych podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży usług i rzemiosła i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży produkcji rolnej, poszukujemy do Magdeburga i okolic od zaraz od pracowników na następujące stanowisko: kierowca.

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na pełen etat

- umowę o pracę na czas nieokreślony

- miesięczne wynagrodzenie co najmniej 2500€ brutto

- dodatkowe bonusy (premie za nadgodziny, pracę na nocnej zmianie, delegacje)

- dopasowanie konta czasu pracy

- darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca

- pracę w przyjaznym zespole

- pracę regionalną i dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie

- mobilności (prawo jazdy + własny samochód na dojazd do miejsca pracy)

- prawa jazdy na wózki widłowe (nie wymagana obsługa wózka)

- podstawowej znajomości języka niemieckiego

- uprawnień obsługi nadwozia wymiennego

- umiejętności obsługi przyczep skrętnych

- uprawnień do kierowania pojazdami z układem recyrkulacji spalin (EGR)

- gotowości do pracy w systemie zmianowym lub na długich wyjazdach

Zakres obowiązków pracownika:

Kierowanie pojazdami z systemem szybkiej wymiany nadwozia, z przyczepami skrętnymi, nadwoziem wymiennym i wywrotek

Kierowanie pojazdami o tonażu głównie 12 t i 40 t

Przewożenie towarów lub mebli z fabryk do odbiorców

Praca w 2-osobowych zespołach

Dodatkowe informacje

- dojazd na miejsce wykonywania pracy we własnym zakresie

- tygodniowo pokonywanie do 2000 km

- praca w systemie zmianowym

- przejazdy wahadłowe na tej samej trasie tam i z powrotem

kierowanie pojazdami dostawczymi

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku mechanik, mechanik przemysłowy, mechanik narzędziowy, mechanik instalacji sanitarnych, ślusarz, mechatronik, elektronik zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na powyższy adres mejlowy oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz