Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

murarz / tynkarz

Dla naszego Klienta - firmy niemiecko-holenderskiej, poszukujemy stale kandydatów na stanowisko:

- murarz

- tynkarz maszynowy

zakres obowiązków:
- prace murarskie i tynkarskie: klinkier, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, stan surowy

oczekiwania:
- ukończona szkoła w zawodzie
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
- dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy i samochód

oferta:
- umowa o pracę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie od 11,30 € / h
- dieta dzienna, zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Aplikacje (cv w języku niemieckim i polskim) prosimy przesyłać na adres mailowy:
rekrutacja@runtimepolska.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
wypełnij formularz