Oferty pracy

Niemcy, różne regiony Hydraulicy, monterzy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
rózne regiony Niemiec Spawacze - Niemcy
Niemcy, różne regiony stolarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony betoniarz do pferabrykacji
Niemcy, różne regiony zbrojarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony murarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Cieśla do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Elektromonter satcji ładowania e-samochodów
Niemcy, różne regiony ELEKTROMONTER
Niemcy, Berlin Elektryk budowlany - Berlin
Niemcy Cieśla dachowy
Niemcz Murarz
Niemcy, różne miasta DEKARZ
Hamburg, Niemcy Spawacze - Hamburg
Hamburg, Niemcy OPERATOR CNC - Hamburg
Warnemünde, Niemcy ELEKTRYK do stoczni - Warnemünde
Bad Belzig, Niemcy oferta pracy dla kucharza i pokojówki
Seifhennersdorf (Saksonia), Niemcy SPAWACZ TIG / Aluminium - Seifhennersdorf

Personel medyczny, Stuttgart

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” jest oddziałem Runtime GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy wśród 15 najlepszych podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży usług, rzemiosła oraz w branży medycznej i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży medycznej, poszukujemy do miasta Stuttgart - Ludwigsburg od zaraz od pracowników na następujące stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz, Ratownik medyczny, Sanitariusz

Oferujemy:

- pracę na pełen etat

- umowę o pracę na czas nieokreślony

- pełne świadczenia socjalne

- wsparcie przy ubieganiu się o uznanie polskiego dyplomu w Niemczech

- miesięczne wynagrodzenie od 2300 EUR/netto

- darmowe zakwaterowanie

- 6-miesięczny okres próbny

- dopasowanie konta czasu pracy

- pracę w przyjaznym zespole

- pracę regionalną i dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- 24 dni płatnego urlopu w roku

- szkolenia i programy rozszerzania kwalifikacji we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży medycznej i usługowej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- udokumentowanego wykształcenia kierunkowego w zawodzie: pielęgniarka / pielęgniarz, ratownik medyczny, sanitariusz lub w zawodach pokrewnych (świadectwo / certyfikat wydany przez Izbę pielęgniarek i położnych)

- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie

- umiejętności obsługi komputera i pracy z dokumentacją medyczną oraz wykonywania podstawowych badań EKG, RKO itp.

- odpowiedzialności, samodzielności, dokładności i precyzyjności w pracy

- dobrej znajomości języka niemieckiego (co najmniej na poziomie B!, mile widziane świadectwa ukończenia kursu językowego)

- otwartości na oczekiwania pacjentów, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków pracownika:

praca na różnych oddziałach zgodnie z kwalifikacjami i zainteresowaniami

wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych

przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich

pielęgnacja i opieka nad pacjentami wg ustalonego planu i aktualnego stanu zdrowia

monitorowanie, podawanie leków

prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Dodatkowe informacje:

- uznanie (nostryfikacja) polskiego dyplomu to dodatkowy atut, ale nie jest wymagana. Pracodawca deklaruje wsparcie na drodze do uznania kwalifikacji pielęgniarkom / pielęgniarzom bez nostryfikacji polskiego wykształcenia w Niemczech.

- praca jest stacjonarna, tylko w jednym ośrodku medycznym

- praca w systemie 2 - 3 zmian

- godziny pracy: od 173 do 185 godziny miesięcznie (Zeitkonto)

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku pielęgniarka / pielęgniarz, ratownik medyczny, sanitariusz zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na powyższy adres mejlowy oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz