Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

regipsiarz

Dla naszego kontrahenta w Niemczech poszukujemy od 04.2017 i później wykwalifikowanych pracowników w charakterze:

- regipsiarz

Zakres obowiązków:

- zakres obowiązków: typowe dla zawodu

Oczekiwania:

- ukończona szkoła w zawodzie
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako regipsiarz
- mile widziana umiejętność montażu drewnianych fasad
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
- prawo jazdy i samochód

Oferta:

- pracodawca oferuje umowę o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia zawodowego 11,50 € / h
- dieta 24 €, zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy i spełniające wymagania pracodawcy prosimy o przesłanie
cv w języku polskim i niemieckim na
rekrutacja@runtimepolska.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych i późn. zmianami)
wypełnij formularz