Oferty pracy

Kilonia, Niemcy ELEKTRONIK
Kilonia, Niemcy SPAWACZ MAG 135
Kilonia, Niemcy ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Rendsburg, Niemcy ŚLUSARZ RUROWY
Niemcy, Berlin ELEKTRYK
Stuttgart, Niemcy Ślusarz z umiejętnością spawania TIG
Stuttgart, Niemcy TYNKARZ / DOCIEPLENIOWIEC
Burg (Saksonia-Anhalt), Niemcy ASYSTENT/-KA / PRACOWNIK BIUROWY
Burg (Saksonia-Anhalt), Niemcy TECHNIK UTRZYMNIA RUCHU
Burg (saksonia, Anhalt), Niemcy ELEKTRONIK
Kodersdorf (Saksonia), Niemcy PRACOWNIK PRODUKCJI / KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO
Bad-Liebenzell, Niemcy MECHATRONIK
Kiel, Niemcy elektryk do stoczni
Kiel, Niemcy Ślusarz/spawacz do stoczni
Wittichenau, Niemcy OPERATOR MASZYN STOLARSKICH
Lipsk, Niemcy DYSPONENT / DYSPONENTKA SPEDYCJI
Niemcy, Drezno MALARZ / LAKIERNIK
Fürstenwalde Operator / programista CNC

ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” jest oddziałem Runtime GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy wśród 15 najlepszych podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży usług i rzemiosła i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży przemysłowej, poszukujemy do Kilonii i okolic od zaraz pracowników na stanowisko:

Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych

Oferujemy:

- pracę na pełen etat

- umowę o pracę na czas nieokreślony

- stawkę co najmniej 15-17 EUR/godz. brutto

- dietę 40 - 45 EUR netto

- dopasowanie konta czasu pracy

- okres próbny do 6 miesięcy

- pracę w przyjaznym zespole

- dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- od 24 do 30 dni urlopu w roku

- szkolenia i programy rozszerzania kwalifikacji we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- udokumentowanego wykształcenia kierunkowego w zawodzie: ślusarz, monter konstrukcji stalowych lub w zawodach pokrewnych

- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie ślusarza

- umiejętności obsługi narzędzi używanych na danym stanowisku

- dokładności i precyzyjności w pracy

- dobrej znajomości rysunku technicznego

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (w przypadku zespołów co najmniej 1 osoba z dobrą znajomością języka na grupę)

- mile widziane prawo jazdy (w przypadku zespołów konieczne jedno prawo jazdy i 1 samochód na grupę)

Zakres obowiązków pracownika:

samodzielna praca

wykonywanie zadań na podstawie rysunków technicznych i planów konstrukcyjnych

spawanie metodą MAG

prace ślusarskie (szlifowanie, gięcie, szczepianie/heftowanie)

obróbka stali drobnoziarnistych

Dodatkowe informacje:

- stawka godzinowa uzależniona od kwalifikacji i doświadczenia

- wysokość diety dziennej uzależniona jest od kwalifikacji i doświadczenia

- 35 – 40 godzinny tydzień pracy

- zakwaterowanie płatne z diety, pracodawca zapewnia pomoc w załatwieniu lokum

- mile widziane zespoły pracowników

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku ślusarza / montera konstrukcji stalowych zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na powyższy adres mejlowy oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz