Oferty pracy

Niemcy dekarz / blacharz dachowy
Niemcy spawacz MAG i WIG
Niemcy kierowca ciężarówki
Niemcy elektryk budowlany / elektryk przemysłowy
Bremen pomocnik elektryka
Niemcy spawacz WIG
Stade, Niemcy pracownik do czyszczenia form w odlewni (Putzer)
Hannover regipsiarz
Niemcy kafelkarz
Bremerhaven Niemcy elektryk na elektrownie wiatrowe
Hannover elektryk
Hannover ślusarz
Niemcy murarz / tynkarz
Papenburg pomocnik transport i montaż wyposażenia na statkach wycieczkowych
Niemcy elektryk - hydraulik - malarz - ślusarz

spawacz MAG i WIG

Dla naszych kontrahentów w Niemczech poszukujemy od 15.03.2017 wykwalifikowanych pracowników w charakterze:

- spawacz MAG i WIG

Zakres obowiązków:

- spawanie blach i konstrukcji stalowych, spawanie zbrojeń

Oczekiwania:

- ukończona szkoła w zawodzie (aktualne certyfikaty spawalnicze)
- wieloletnie doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy i samochód

Oferta:

- pracodawca oferuje umowę o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie od 10,52 € / h brutto
- dieta do każdej godziny 3 € - 4 € netto
- zakwaterowanie płatne z diety

- zlecenia długoterminowe również dla grup 2-3 osoby

Osoby zainteresowane podjęciem pracy i spełniające wymagania pracodawcy, proszone są o przesłanie mailem swojego cv ze zdjęciem
w języku polskim i niemieckim na adres mailowy:

rekrutacja@runtimepolska.pl

wraz z dopiskiem klausuli o ochronie danych osobowych.

wypełnij formularz