Oferty pracy

Niemcy, różne regiony Hydraulicy, monterzy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
rózne regiony Niemiec Spawacze - Niemcy
Niemcy, różne regiony stolarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony betoniarz do pferabrykacji
Niemcy, różne regiony zbrojarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony murarz do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Cieśla do prefabrykacji
Niemcy, różne regiony Elektromonter satcji ładowania e-samochodów
Niemcy, różne regiony ELEKTROMONTER
Niemcy, Berlin Elektryk budowlany - Berlin
Niemcy Cieśla dachowy
Niemcz Murarz
Niemcy, różne miasta DEKARZ
Hamburg, Niemcy Spawacze - Hamburg
Hamburg, Niemcy OPERATOR CNC - Hamburg
Warnemünde, Niemcy ELEKTRYK do stoczni - Warnemünde
Bad Belzig, Niemcy oferta pracy dla kucharza i pokojówki
Seifhennersdorf (Saksonia), Niemcy SPAWACZ TIG / Aluminium - Seifhennersdorf

stolarz do prefabrykacji

Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” (KRS 4261) jest polskim oddziałem konsorcjum Runtime Services GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego i jesteśmy jednym z wiodących podmiotów prowadzących rekrutację pracowników do pracy w Niemczech. Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich kontaktów w przemyśle, w branży budowlanej, usług i rzemiosła oraz branży medycznej i do dołączenia do naszego zespołu!

Dla naszych renomowanych klientów z branży budowlanej poszukujemy

na teren Niemiec (różne lokalizacje) od zaraz pracowników na stanowisko:

Oferujemy:

- pracę na pełny etat

- niemiecką umowę umowę o pracę na czas nieokreślony

- stawkę co najmniej 11-14 EUR/godz. brutto

- dietę 40 EUR netto za 8h dzień pracy (20 EUR na zakwaterowanie + 20 EUR na utrzymanie)

- dodatki urlopowe i dodatek świąteczno-noworoczny

- dopasowanie konta czasu pracy (140h)

- 6-miesięczny okres próbny

- pracę w przyjaznym zespole

- pracę regionalną i dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika

- profesjonalne wsparcie koordynatora

- od 24 do 30 dni urlopu w roku

- szkolenia i programy rozszerzania kwalifikacji we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi

- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej

- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- mile widziane udokumentowane wykształcenia kierunkowe w zawodzie: stolarza lub w zawodach pokrewnych

- co najmniej podstawowego (minimum 2 lata) doświadczenia w zawodzie stolarza

- umiejętności obsługi maszyn i urządzeń produkcji prefabrykatów

- odpowiedzialności, sumienności, dokładności i precyzyjności w pracy

- umiejętności pracy w zespole

- dobrej znajomości rysunku technicznego

- dobrej znajomości języka niemieckiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B (co najmniej jedna osoba w grupie)

- mile widziane zespoły pracowników (2-4-osobowe)

Zakres obowiązków pracownika:

- praca w hali przy produkcji prefabrykatów betonowych - gotowych elementów konstrukcyjnych, w zależności od stanowiska:

- wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków, form, konstrukcji

- wykonanie i montaż zbrojenia/konstrukcji drewnianych zgodnie z projektem w oparciu o rysunek techniczny,

- obsługa oraz eksploatacja podstawowych maszyn zbrojarskich/stolarskich obróbki metalu (giętarki, nożyce)

- włożenie w formy zbrojenia/konstrukcji i zamontowanie wbudowanych elementów

- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu

- sprawdzanie betonu (świeżego i stwardniałego)

- tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn

- kosmetyka wykonanych elementów

Dodatkowe informacje:

- zakwaterowanie opłacane z diety

- przy pracy od poniedziałku do piątku dieta w piątek w wysokości 12 EUR, przy pracy od poniedziałku do soboty dieta w soboty 12 EUR, pozostałe dni robocze 40 EUR

- możliwe nadgodziny liczone od 50-tej odpracowanej godziny roboczej, 25% za każdą nadgodzinę

- możliwe zaliczki po pierwszym tygodniu pracy

- pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania

APLIKACJA I INFORMACJE

Jeżeli nasza oferta pracy na stanowisku stolarza zainteresowała Państwa, to prosimy o wysłanie życiorysu oraz skanów certyfikatów i/lub uprawnień zawodowych na poniższy adres mejlowy: rekrutacja@runtimepolska.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.

W przypadku dodatkowych pytań czy sugestii jesteśmy do Państwa dyspozycji, można się z nami kontaktować pisząc na nasz adres mejlowy rekrutacja@runtimepolska.pl oraz telefonicznie pod naszym stałym numerem telefonu +48/ 75 723 61 26 w godz od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Runtime Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Runtime Polska Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

wypełnij formularz